Nasza oferta i ceny

Większość naszych konkurentów nie podaje cen. My mówimy BASTA.
Masz prawo wiedzieć ile co kosztuje, bez konieczności kontaktu wcześniejszego z agencją.

Wdrażamy Twoje pomysły w życie

Proste wizytówki, zaawansowane serwisy czy blogi

Tworzenie stron internetowych

Stworzymy projekt graficzny, wdrożymy wszystkie funkcjonalności i skonfigurujemy serwis na platformie WordPress, aby łatwo można było samodzielnie wymieniać treści. Zadbamy o responsywność serwisu, czyli o to aby dobrze wyglądał również na telefonach czy tabletach. Pomożemy także z konfiguracją domeny, hostingu i certyfikatu SSL dla Ciebie. Jeśli tego potrzebujesz, wykonamy serwis wielojęzycznie dbając także o tłumaczenia językowe przy współpracy z biurem tłumaczeń.

Ile to kosztuje?
Ceny stron internetowych

Najprostsza strona internetowa - wizytówka to koszt w okolicach 2700 - 4500zł.

Bardziej rozbudowane serwisy to okolice 5000 - 8500zł.

Jeśli potrzebujesz naprawdę dużego serwisu z wieloma dynamicznymi funkcjonalnościami to musisz przygotować się na koszt powyżej 10 000zł.

Stała współpraca SEO, audyty, poprawki techniczne

Pozycjonowanie w Google

Wykonujemy techniczne audyty SEO, naprawiamy błędy on-page w serwisach i optymalizujemy je pod pozycjonowanie. Zajmujemy się także analityką stron internetowych wykorzystując takie narzędzia jak Google Analytics 4, HotJar, Google Search Console, aHrefs, Semrush i wiele innych. Tworzymy treści które dobrze się pozycjonują i zadbamy też o linkowanie zewnętrzne.

Ile to kosztuje?
Ceny pozycjonowania w Google

Pozycjonowanie to dość złożony proces, a nie wykonanie kilku jednorazowych czynności. Konieczne jest systematyczne usprawnianie, optymalizacja i testowanie wdrażanych rozwiązań. Jedyna sensowna forma współpracy przy pozycjonowaniu to stała, abonamentowa współpraca. Koszt takiej współpracy zależy od zakresu prac na jakie się umówimy i zaczyna się od 3000zł miesięcznie.

Strategie marketingowe i wsparcie w zwiększeniu sprzedaży on-line

Marketing on-line

Tworzymy i rozwijamy wizytówki Google, pomagamy optymalizować konwersję w oparciu o dane analityczne, wspieramy w tworzeniu unikatowych treści wraz z formatami audio (podcasty) czy wideo, potrafimy wyciągnąć interesujące dane o użytkownikach serwisu, zwizualizować lejek marketingowy, tworzyć treści na strony czy bloga, pomóc z reklamami Google Ads i wypracować identyfikację wizualną.

Ile to kosztuje?
Ceny usług marketingowych

No dobra, bez przesady. Tym razem nie jesteśmy w stanie tego oszacować - za dużo zmiennych! Napisz do nas i wspólnie coś wymyślimy.

Abonamentowa forma wsparcia technicznego

Opieka techniczna przy stronie internetowej

Wdrażamy regularnie zmiany i poprawki na stronie internetowej, aktualizujemy treści, dodajemy nowe realizacje i zdjęcia, aktualizujemy WordPressa i jego wtyczki, monitorujemy ciągłość działania serwisu, możemy utrzymywać serwis na naszym hostingu i wiele więcej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w technicznych i marketingowych aspektach Twojego biznesu.

Ile to kosztuje?
Ceny opieki technicznej przy stronie internetowej

Kosztuje tyle, na ile się umówimy!

Kwota jest zależna od ilości godzin pracy dostępnych w ramach abonamentu. Najczęściej są to okolice 1000 - 2000zł miesięcznie, ale jeśli przewidujemy mniejszą ilość pracy, to może to być i 500zł miesięcznie.

Wirtualna wycieczka po Twoim obiekcie

Wirtualny Spacer 360

Pokaż swój obiekt!
Stworzymy dla Ciebie wirtualny spacer składający się ze zdjęć sferycznych, które zretuszujemy i skonfigurujemy w interaktywną wycieczkę. Opublikujemy spacer w Twojej wizytówce Google (Street View), a także na Twojej stronie internetowej. Taka usługa świetnie sprawdza się w restauracjach, hotelach czy mieszkaniach na sprzedaż.

Ile to kosztuje?
Ceny wirtualnego spaceru

Wirtualny spacer złożony z 10 zdjęć sferycznych to koszt w okolicach 2500 - 3500zł. Kwota zależy od rozmiaru obiektu, który będziemy fotografować.

Zobacz nasze realizacje

Masz pomysł na projekt?

Przedyskutujmy jakie mamy możliwości!