Zobacz jakie projekty powstały przy współpracy z nami

Część poniższych projektów zrealizowaliśmy kompleksowo od początku do końca, a niektóre mieliśmy przyjemność współtworzyć z innymi ekipami.

To jest nasza praca

Zachęcamy do zapoznania się z projektami w których braliśmy udział, aby poznać pełne spektrum naszych możliwości.

Woodpecker.co
Polska firma tworząca aplikację w modelu SaaS do automatyzacji sprzedaży

Z firmą Woodpecker.co współpracujemy od 2016 roku tworząc dla spółki strony internetowe, narzędzia webowe, pomagając w rozwoju strategii marketingowej oraz pozycjonowania w Google.

BigShortBets.com
Projekt Rafała Zaorskiego dla społeczności traderów

Z Rafałem Zaorskim współpracujemy od 2019 roku, również przy takich projektach jak TJS, 2Z Capital czy Cebullion.

Mirumee.com
Software house specjalizujący się w budowaniu customowych rozwiązań e-commerce

Z firmą Mirumee z Wrocławia utrzymujemy stałą współpracę związaną z rozwojem serwisu pod kątem ruchu organicznego (SEO) oraz mierzeniem danych na temat odwiedzających użytkowników za pomocą narzędzi analitycznych.

Knacks.pro
Knacks.Pro stanowi jedną z największych agencji influencerów i gwiazd e-sportu w Polsce.

Wspólnie z ekipą Knacks.pro opracowaliśmy nowy wygląd i funkcjonalność serwisu, pracowaliśmy nad strategią marketingową, stanowiliśmy stałe wsparcie techniczne a także pozycjonowanie.

KRDO.pl
Krajowy Rejestr Domów Opieki - Największy rejestr legalnie działających placówek opiekuńczych w Polsce.

Współpraca z KRDO.pl trwa od 2020 roku i polega przede wszystkim na rozwoju pozycjonowania serwisu w wyszukiwarce Google. Zapewniamy także serwisowi stałe wsparcie techniczne w zakresie rozwoju strony internetowej.

EpickiFlip.pl
Projekt Rafała Zaorskiego sprzedaży udziałów apartamentu Złotej 44

Kolejny projekt w którym pomogliśmy Rafałowi Zaorskiemu - tym razem projekt polega na sprzedaży udziałów w apartamencie na Złotej 44, w podziale na 20 000 akcji. Wspieramy projekt technicznie, a także marketingowo

HumanGathering.com
The Human Gathering - Sieć zrzeszająca liderów największych firm na świecie

Utrzymujemy stałą współpracę z Wesem Chapmanem, właścicielem The Human Gathering, stale wspieramy technicznie wszystkie projekty i pomagamy w optymalizacji SEO. Przy tej współpracy tworzymy także wiele innych małych stron internetowych na potrzeby projektu.

portalstoczniowy.pl
PortalStoczniowy.pl - wiodący krajowy portal sektoru morskiego z zasięgiem strony w okolicach 40 tyś. odsłon miesięcznie.

Dla Portalu Stoczniowego wspólnie wypracowaliśmy design serwisu, a następnie starannie go wykonaliśmy z uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta.

belayIP.pl
Strona kancelarii z Monachium, zajmującej się własnością intelektualną

Wspólnie wypracowaliśmy wygląd, treści i materiały zamieszczone w serwisie. Strona jest oparta na wordpressie, dzięki czemu właściciele samodzielnie aktualizują treść i dodają systematycznie newsy.

kryspinsado.pl
Strona trenera personalnego z Wrocławia

Dla Kryspina zaprojektowaliśmy serwis, a następnie przenieśliśmy go do WordPressa dzięki czemu może samodzielnie uzupełniać w nim treści czy wymieniać zdjęcia.

2Zcapital.com
Strona software house który pracuje na blockchain i NFT

2Z Capital to firma wytwarzająca oprogramowanie oparte na technologiach Blockchain, Web3, DeFi, NFT czy Metaverse. Dla spółki wykonaliśmy prostą stronę - wizytówkę firmy przedstawiającą oferowane usługi.

VireWall.pl
Producent dekontaminatorów i oczyszczaczy powietrza

Z serwisem VireWall utrzymujemy stałą współpracę. Najpierw wykonaliśmy serwis oparty na WordPress, a teraz regularnie pomagamy go rozwijać.

Bromax.pl
Posadzki przemysłowe w halach magazynowych, sklepach czy parkingach

Firma Bromax wykonuje, a także naprawia i izoluje posadzki w obiektach wielkopowierzchniowych. Dla tej firmy wykonaliśmy stronę internetową i pomagamy im technicznie w jej rozwoju.

WSKNS.pl
Wrocławska Szkoła Katolickiej Nauki Społecznej

Na zlecenie Archidiecezji Wrocławskiej wykonaliśmy projekt graficzny wraz z realizacją strony internetowej szkoły.

PomorskieDlaCiebie.pl
Pomorskie Dla Ciebie - Wsparcie dla młodych.

Lepsza Przyszłość. Także ta psychiczna. Serwis skupia się na pomocy młodzieży w kryzysie psychicznym. Pomaga odnaleźć placówkę w której można uzyskać wsparcie.

TradingJam.pl
Fundacja Trading Jam Session

Trading Jam Session to fundacja broniąca interesów inwestorów, traderów i spekulantów na wszystkich rynkach. Projekt współprowadzony przez Rafała Zaorskiego, dla którego wykonaliśmy serwis informacyjny z możliwością publikacji newsów.

CzarnyMercedes.pl
CzarnyMercedes.pl to firma z branży usługowej, oferująca ekskluzywne przejazdy z kierowcą do ślubu, na spotkania biznesowe czy imprezy towarzyskie.

Dla firmy CzarnyMercedes.pl stworzyliśmy design serwisu internetowego, wykonaliśmy całą stronę ze wszystkimi funkcjonalnościami oraz wspólnie opracowaliśmy strategię marketingową.

PGleasing.pl
Polska Grupa Leasingowa - zrzeszenie firm leasingowych w jednym miejscu

Dla PGL wykonaliśmy serwis oparty na WordPress, w którym samodzielnie mogą wymieniać treści, zdjęcia czy partnerów biznesowych z którymi współpracują.

ChataSudecka.pl
Chata Sudecka to przepiękny dom w Szklarskiej Porębie, gdzie można miło spędzić czas

Dla właścicieli obiektu wykonaliśmy stronę internetową wraz z formularzem do rezerwacji terminów osadzonym w serwisie.

EwaSolarewicz.pl
Ewa jest psychoterapeutką, która pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą

Ewa przyszła do nas z wykonanym designem strony i poprosiła o stworzenie na jego podstawie serwisu opartego na WordPress. Dzięki temu od lat samodzielnie tworzy treści na własnej stronie internetowej.

Cebullion.pl
Cebullion to projekt polskiego pieniądza cyfrowego opartego na blockchain

Kolejny projekt, który zrealizowaliśmy dla Rafała Zaorskiego - strona internetowa opowiadająca o projekcie polskiego stablecoina w technologii blockchain. Wykonaliśmy serwis oparty na wordpress i stale wspieramy technicznie jego rozwój.

SynodWroclaw.pl
SynodWroclaw.pl - Strona informacyjna Synodu Diecezjalnego

Na zlecenie Archidiecezji Wrocławskiej zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy stronę internetową opartą na WordPress, na temat Synodu diecezjalnego który odbywa się na przełomie 2023 i 2024 roku.

Immobili.pl
Firma zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami

Dla Immobili stworzyliśmy w pełni funkcjonalny serwis oparty na WordPress, w którym mogą dodawać aktualne ogłoszenia sprzedaży bądź najmu nieruchomości, a także wiele innych informacji.

MonikaPaliga.art
Monika to nieszablonowa malarka z Wrocławia

Dla Moniki stworzyliśmy stronę internetową na WordPress, na której może dodawać swoje aktualne prace malarskie, rysunki czy sztukę na sprzedaż.

...i wiele, wiele innych.

Nie aktualizujemy tej strony na bieżąco, bo ciągle pracujemy nad projektami dla Was. Chcąc jak najszybciej zrealizować zadania od naszych klientów zawsze brakuje nam czasu na naszą własną stronę. Szewc bez butów chodzi, czy jakoś tak to było?

Masz pomysł na projekt?

Przedyskutujmy jakie mamy możliwości!